KURUMSAL

VOLVAC Paketleme ve Gıda Makinaları San. Tic. Ltd. Şti.

VAKUM MAKİNESİ İMALATÇISI

Yüksek performans; ileri teknoloji.

VOLVAC; ileri teknoloji kullanarak, yerli üretim desteğiyle vakum makinası modelleri imalatçısıdır. ABD, Rusya, İsrail, Çin, Almanya, Fransa, Ukrayna, Yunanistan, Sırbistan, Pakistan, Irak, Lübnan ve Mısır dahil olmak üzere dünyanın bir çok ülkesinden sipariş alarak, ülkemizi yurt dışında temsil etmektedir.

Ambalaj ve gıda makinaları sektöründe 18 yıllık pazar ve üretimdeki tecrübelerimizi çözüm ortaklarımızla olduğumuz firmalarla birlikte noktasal çözümler sunmaktayız. Üretimini yapmış olduğumuz; vakum paketleme makinası, tabak kapatma makinesi, tam otomatik kase kapama makinesi, yarı otomatik tabak kapatma makinesi, dip tank shrink makinesi ve otomatik dilimleme makinesi dahil olmak üzere geniş bir endüstri yelpazesine hizmet veren ve paketleme ekipmanlarının lider üreticisiyiz.

Her daim kalite ve optimum fiyatlandırmaları göz önünde bulundurarak müşteri odaklı ve yüksek memnuniyeti ön planda tuttuk, tutmaya da devam edeceğiz. Firma politikamız olarak gerek üretimini yapmış olduğumuz makine gruplarında gerek ise de ithalatını gerçekleştirdiğimiz gıda makinalarında her zaman sektörde öncülük yaparak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı sürdüreceğiz. Yerli olanak ve tedarikçilerimizi kullanarak dünya standartlarında; yüksek kaliteli, vakum paketleme makinası ve tabak kapatma makinası üretimi yaparak dünya pazarlarında rekabet edebilecek pozisyonda olabilmek bilinci ile üretimi yapmış olduğumuz tüm makinalarımızı her üretim sonunda CE standart testlerini ve diğer standart testlerini gerçekleştirerek satışlara sunmaktayız.

Fabrikamız; ISO standartlarına uygun, imalatını yapmış olduğumuz yerli üretim vakum paketleme makinası modellerimizin üretildiği yer İstanbul’dadır. Pendik/Kurtköy bölgesinde bulunan fabrikamız, İstanbul çevreyolu (O6) ve Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na 5 dakikalık uzaklıktadır.

Neler üretiyoruz:

  • Poşet Vakum Paketleme Makinaları
  • Tabak – Kase Kapatma Makinaları
  • Dip Tank Makineleri
  • Dilimleme Makinaları

Parça Stoku: makinelerin zamanında teslim edilmesini sağlamak için tüm makine bileşenlerimiz stoklarımızda yer almaktadır.
Ar-Ge: makinelerimizi sürekli iyileştirmek ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için Ar-Ge’ye yatırım yapıyoruz.
CNC Makinesi: hassas bir ölçüm elde etmek ve makine kalitesini artırmak için dijital CNC makineleri kullanıyoruz.
Kolay Bakım: mükemmel performans ve kolay bakım sağlamak için teknik özellikleri ve üretim prosedürünü standartlaştırıyoruz.
Kalite Kontrol: makine kalitesinde sıfır hata hedefine ulaşmak için her bir parçayı özenle belirliyoruz.
Dünya Çapında İhracat: Almanya, ABD, İngiltere, İtalya, Japonya, Kanada, Rusya, Mısır, Yunanistan, İsrail ve Fransa olmak üzere fazlası dahil olmak üzere 42’ten fazla ülkede mevcuttur.
Müşteri Memnuniyeti: mükemmel kalitede makine, gıda ve gıda dışı sektörlerdeki mevcut müşterilerimiz tarafından onaylanmıştır.
Satış Sonrası: satış sonrası servis dünyanın çoğu yerinde mevcuttur.