Volkan BİLGİÇ Genel Müdür
volkan@volvac.com.tr
Akın GÜNEŞ Genel Müdür Yardımcısı
akin@volvac.com.tr
volvac Natalya HUDYAKOVA Natalya HUDYAKOVA Uluslararası Satış Sorumlusu
natalya@volvac.com.tr
volvac Cihat KARADAĞ Cihat KARADAĞ Uluslararası Satış Sorumlusu
cihat@volvac.com.tr
volvac Sibel BOZACI Sibel BOZACI Önmuhasebe Sorumlusu
sibel@volvac.com.tr
volvac Barış BAŞ Barış BAŞ AR-GE
ar-ge@volvac.com.tr
volvac Fatma SÖNMEZ Fatma SÖNMEZ Satın Alma Sorumlusu
fatma@volvac.com.tr
volvac Recep AKMAN Recep AKMAN Makina Teknik Ressamı
recep@volvac.com.tr
volvac Samet YILMAZTÜRK Samet YILMAZTÜRK Makina Teknik Ressamı
samet@volvac.com.tr
volvac Ali ERTEKİN Ali ERTEKİN Teknik Servis Personeli
volvac Emre Can KÖR Emre Can KÖR Teknik Servis Personeli
volvac Fatih SEKİN Fatih SEKİN Teknik Servis Personeli
volvac Hüseyin EKŞİ Hüseyin EKŞİ Teknik Servis Personeli
volvac Kutay YILMAZ Kutay YILMAZ Teknik Servis Personeli